UE Flag

Pas do pończoch

Brak produktów spełniających kryteria wyboru.

Pasy do pończoch

Na początku pas do pończoch pełnił przede wszystkim funkcję praktyczną (jak i same pończochy). Ten zestaw bielizny najpierw zapewniał kobietom komfort cieplny, później stał się symbolem zamożności i statusu, a na końcu (czyli obecnie) – niezwykle seksowym, kobiecym i zmysłowym dodatkiem.

Z czego składa się pas do pończoch?

Pas do pończoch składa się z 4 elementów:- pasa – najczęściej wykonanego z koronki i zapinanego na haftki, - pasków regulujących (minimum 4) – to one podtrzymują pończochy; najlepiej, gdyby były regulowane, - zapięć – potocznie nazywanych żabkami, w nie wpina się podwiązkę, czyli zakończenie pończochy, - tasiemek maskujących – ozdobne elementy zakrywające zapięcia; to znak, że pas do pończoch jest naprawdę wysokiej jakości.Wybierając pas do pończoch, zastanów się przede wszystkim nad okazją, z jakiej go zakładasz. Biały koronkowy pas do pończoch często wybierają panny młode, które chcą zadbać o elegancję i wyjątkowość każdej części ślubnego stroju. Czarny lub czerwony model doskonale sprawdzi się na randkę i zmysłowe tête-à-tête – doda Ci pewności siebie, a także pomoże podkreślić kobiece kształty i zbudować intymną atmosferę spotkania.

Z czym łączyć pas do pończoch?

Pasy do pończoch nakłada się na bieliznę. Jeśli chodzi o kroje majtek, pasy świetnie wyglądają ze stringami, brazylianami i figami. Do koronkowego pasa pasują też praktycznie wszystkie elegancko wykończone biustonosze. Zmysłową stylizację możesz również wykończyć halką, kimonem lub szlafrokiem. I oczywiście nie zapomnij o pończochach!

Jak zapiąć pas do pończoch?

Masz dwie opcje: - Najpierw zapnij pas do pończoch na biodrach, naciągnij pończochy i wepnij je w zapięcia. - Wepnij podwiązkę w zapięcie, naciągnij je na nogi, a na końcu zapnij pas. Wybierz technikę, która bardziej Ci odpowiada. Pamiętaj też o wyregulowaniu pasków, aby były odpowiednio naciągnięte.