UE Flag

NOWOŚCI B75

Najnowsze Najtańsze
Najnowsze Najtańsze

Każda kobieta jest piękna — bez względu na to, jaki rozmiar nosi!  Z myślą o tym w GAIA wprowadziliśmy naprawdę szeroką rozmiarówkę, dzięki której każda z Was znajdzie swoją wymarzoną bieliznę. Jeśli więc nosisz biustonosz 75B —  przygotowaliśmy dla Ciebie wiele modeli, które doskonale sprawdzą się pod gładki top, białą koszulę, wyciętą sukienkę z dekoltem lub romantyczny weekend we dwoje.

Co ciekawe — przez lata to właśnie biustonosze 75B uchodziły za najpopularniejsze. To z kolei przyczyniło się do powstania wielu brafiterskich mitów i — niestety — błędnego dobierania bielizny. Szacuje się bowiem, że nawet 80% Pań w naszym kraju ma za mały lub za duży stanik. Co więcej — większość z nich nie wie, jak wymierzyć obwody, aby wybrać najlepszy model dla swoich piersi. Zanim więc wybierzesz się na zakupy, sięgnij po centymetr krawiecki!

Staniki 75B

Staniki 75B stworzone są z myślą o Paniach, których obwód – mierzony poprzez ściśle przylegający do ciała centymetr krawiecki – wynosi 75 cm (plus-minus 3 cm). Miseczka “B” z kolei odpowiada rozmiarom podanym przez producenta. Aby poznać ten parametr, należy przyłożyć centymetr krawiecki na wysokości brodawek, upewniając się, że nie ściska on piersi. Jeśli piersi są opadające — pomiaru należy dokonać w miękkim, pozbawionym poduszek, biustonoszu. Następnie konieczne jest porównanie otrzymanych centymetrów z tabelą lub kalkulatorem rozmiarów. Może się bowiem okazać, że stanik 75B w jednej marce nie odpowiada wymiarom podanym przez drugą markę. Zanim wiec kupisz docelowy model — sprawdź swoje wymiary i porównaj je z informacjami zawartymi na stronie!

W GAIA oferujemy staniki w szerokiej rozmiarówce – w tym w rozmiarze 75B. Każdy prezentowany w sklepie model jest nie tylko piękny, ale także komfortowy i trwały. W ten sposób bielizna staje się „drugą skórą”, zapewniając wygodę przez cały dzień. Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego, gładkiego stanika na co dzień, czy może seksownego modelu z koronki — z pewnością znajdziesz go u nas! Wierzymy bowiem, że każda kobieta zasługuje na doskonale dopasowany biustonosz – od semi soft, przez push-up, aż po balconette.

Cytując Jennifer Aniston: "(…) biustonosz to przede wszystkim wygoda. Nie chodzi o to, jak się wygląda w bieliźnie, ale o to, jak się w niej czujesz."  Zapewnij więc sobie komfort, wybierając idealnie dobrany model w sklepie internetowym GAIA.