UE Flag

Biustonosze bezszwowe

Biustonosz bezszwowy

Biustonosz bezszwowy to dla wielu kobiet synonim maksymalnego komfortu i doskonałego wyglądu. Gładkie wykończenie, płaskie szwy i przyjemne w dotyku materiały to największe zalety tego rodzaju bielizny. Doskonale sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia.

Co to jest biustonosz bezszwowy?

Biustonosz bezszwowy to stanik z modelowanymi termicznie miseczkami, które dopasowują się do kształtu piersi. Są wypełnione miękką gąbką o takiej grubości, aby nie odznaczały się pod ubraniem i odpowiednio podtrzymywały biust. Ponieważ z założenia ma być dyskretny i nie rzucający się w oczy, stanik bezszwowy ma minimalistyczne wykończenie. Wykonuje się je z miękkiej mikrofibry.Biustonosz bezszwowy w przeciwieństwie do klasycznego nie jest zszywany z kilku kawałków materiału, co pozwala na uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni miseczek. Nie oznacza to, że nie może mieć ani jednego szwu – ale jeśli się pojawiają jakieś łączenia, są gładkie i płaskie.

Do jakich ubrań można nosić biustonosz bezszwowy?

Biustonosze bez szwów to bielizna „niewidzialna”. Sposób wykonania i wykończenia sprawia, że nie odznaczają się one pod żadnym ubraniem. Z tego powodu możesz je nosić pod gładką koszulką z cienkiego materiału, białą koszulą albo sukienką wieczorową. Stanik bez szwów jest bielizną uniwersalną, która sprawdzi się w przypadku każdego ubrania oraz rozmiaru biustu.Biustonosze bezszwowe najczęściej znajdziesz w wersji białej, czarnej i beżowej bez żadnych ozdób – i właśnie te są najbardziej uniwersalne. Jednak pojawiają się także śliczne modele wykonane z kolorowych lub wzorzystych materiałów, z elementami koronkowymi czy haftem. Dalej odznaczają się wyjątkowym komfortem noszenia, jednak niekoniecznie założysz je pod każde ubranie.

Biustonosz bezszwowy bez fiszbin

Biustonosz bezszwowy bez fiszbin to najbardziej „niewidzialny” i wygodny model. asz pewność, że nic nie będzie uciskać Twojego ciała. Nie ma opcji, żeby jakiś ostry drut przebił się przez materiał i zranił Cię pod pachą!

Staniki bezszwowe do zadań specjalnych

Możesz również znaleźć wiele modeli biustonoszy bez szwów do zadań specjalnych. Niektóre nie mają ramiączek i są bardzo głęboko wycięte, więc pasują do mocno wydekoltowanych bluzek albo sukni wieczorowych. Inne mają ramiączka zapinane skośnie, specjalnie do topów typu „bokserka”. W ofercie staników bezszwowych występują też modele dla mam (z odpinanymi miseczkami), powiększające piersi push-up oraz biustonosze bez szwów ze ściągaczem, który pozwala na zaokrąglenie i wyeksponowanie biustu.