UE Flag

Biustonosze dla Mam

Biustonosze do karmienia

Okres ciąży i karmienia piersią to dla kobiety wyjątkowy czas, w którym piersi wymagają szczególnej troski. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze biustonosze dla mam – dla tych przyszłych, tych świeżo upieczonych, a także tych karmiących od wielu miesięcy.

Biustonosze dla mam karmiących piersią

Biust ciężarnej kobiety znacznie powiększa swoją objętość, przez co staje się duży i ciężki. Wymaga dobrze przemyślanej konstrukcji misek, które odciążą kręgosłup i podtrzymają obfite piersi. Nasze biustonosze dla mam z fiszbinami mają ładny, klasyczny design oraz są pięknie ozdobione (np. koronką). Te modele spodobają się kobietom, które nie chcą rezygnować z seksownej bielizny – również w trakcie ciąży i laktacji.Dzięki technologii clip on biustonosze ciążowe możesz nosić zarówno przed porodem, jak i po nim. Bez problemu poradzisz sobie z odpięciem miseczki nawet jedną ręką! W większości koronkowych modeli pierś dalej zostaje utrzymana we właściwej pozycji przez trójkątną, stabilną ramę.Mama to biustonosze dedykowane dla pań karmiących piersią. Specjalnie zaprojektowane, aby były wygodne podczas noszenia i karmienia. Szyte z miękkich materiałów, bawełny lub wiskozy. W stanikach mama połączone są różne konstrukcje: usztywniane, półusztywniane, miękkie oraz Moulded z termicznie formowanej pianki. Tak jak w innych biustonoszach wybrane modele konstrukcji dla mam, ozdobione są koronką, niektóre posiadają fiszbiny (druty) podtrzymujące pierś, inne zaś nie. Ramiączka ze specjalnym klipsem umożliwiającym odpinanie miseczki jedną ręką. Od wewnętrznej strony zawsze używamy miękkiej, delikatnej bawełny, która nie drażni skóry. Każdy biustonosz jest specjalnie skonstruowany tak by jak najlepiej podtrzymać piersi nawet przy odpiętym klipsie. Wybór konstrukcji zależy tylko od osobistych preferencji, najważniejsze jest, aby była odpowiednio dobrana, rozmiar jest tu kluczowy.

Staniki do karmienia

Biustonosze do karmienia mają zapięcie quick-click, które umożliwiają szybkie odsłonięcie i podanie niemowlęciu sutka do ssania. Regulowane ramiączka i trzystopniowe zapięcie pozwalają na dobranie obwodu biustonosza do ciała szybko zmieniającego się w ciąży i połogu. Staniki do karmienia z naszej oferty są przy tym bardzo stylowe i eleganckie, a jakością i designem nie ustępują „standardowej” bieliźnie.

Jaki powinien być biustonosz dla mamy?

Podsumowując, jakie wymagania musi spełniać każdy biustonosz dla mamy? Musi być:
  • wykonany z miękkich, przyjemnych w dotyku materiałów (najlepiej sprawdza się bawełna),
  • ładnie zaprojektowany i dobrze uszyty,
  • regulowany w obwodzie i z regulowanymi ramiączkami,
  • z odpinanymi miseczkami, najlepiej z zapięciem typu clip on albo quick/easy clik, aby dało się go rozpiąć jednym ruchem ręki.
Poza tym stanik do karmienia powinien dobrze trzymać piersi i odciążać kręgosłup – niezależnie od tego, czy w jego konstrukcji zastosowano fiszbiny, czy nie. Jeśli raz założysz dobry biustonosz do karmienia, już do końca karmienia piersią nie będziesz chciała z niego zrezygnować!