UE Flag

Biustonosze push-Up

Biustonosze push up

Biustonosze push up to jedne z najpopularniejszych staników w branży bieliźnianej. Jego historia sięga lat 40-tych XX wieku, kiedy to amerykański miliarder i producent filmowy - Howard Hughes - skonstruował pierwszy model z metalowymi fiszbinami. Te, docelowo miały uwypuklić i podnieść biust aktorki Jane Russell. Kilka lat później powstały pierwsze biustonosze push up, które wypełniono od środka miękkimi poduszeczkami w okrągłym lub owalnym kształcie.Jeśli więc szukasz modelu do zadań specjalnych, który nie tylko uniesie, ale także wymodeluje i uwypukli Twoje piersi - wybierz stanik w typie push-up.

Biustonosze typu push up

Push-Up to biustonosz ze specjalnymi wkładkami, który ma za zadanie podnieść i optycznie powiększyć biust. Nazwa "push-up" w wolnym tłumaczeniu oznacza "podnoszenie" lub "wypychanie". Docelowo więc model sprawdzi się zarówno w przypadku piersi opadających i asymetrycznych, jak i niewielkich.Od wewnętrznej strony w małych kieszonkach umieszczane są wkładki wykonane z miękkiej gąbki pokrytej bawełną. Kiedyś były uznawane za dobre jedynie dla pań o małych piersiach. Odpowiednio dobrany rozmiar będzie się świetnie sprawdzał przy każdym rozmiarze. Staniki push-up zapewniają podniesienie, wyeksponowanie i zaokrąglenie biustu. Biustonosz stworzony dla pań o mniejszych piersiach. Przeznaczony także dla kobiet chcących uwydatnić piersi, lubujących się w głębokich dekoltach, kochających podkreślać swoje krągłości. Doskonały również dla kobiet, które chcą bielizną powiększyć optycznie swoje piersi.

Biustonosze push up od GAIA

Biustonosz push up od GAIA to połączenie jakości, przepięknego designu i sprawdzonej konstrukcji, która zapewni stabilne położenie wypełnionej miseczki. Oferujemy modele w różnych rozmiarach - zarówno dla kobiet filigranowych, które pragną powiększyć optycznie swój biust, jak i kobiet krągłych, które chcą jeszcze bardziej uwydatnić swoje krągłości. Nasz biustonosz powiększający nada każdej kobiecie pewności siebie, seksapilu i sprawi, że ta poczuje się piękne - bez względu na rozmiar!