Polski producent maseczek maseczek maseczek

Bawełniane maseczki na twarz

Bawełniana, profilowana maseczka na twarz zapewniająca swobodne oddychanie. Przeznaczona dla każdego, kto chce zmniejszyć ryzyko wdychania różnego rodzaju cząsteczek znajdujących się w powietrzu. Zakrywa usta i nos, pomaga w zachowaniu higieny górnych dróg oddechowych.

Nieuczulający, delikatny, przyjemny w dotyku materiał zapewnia komfort użytkowania i nie podrażnia skóry. Gumki zakładane na uszy nie wbijają się w ciało, mają optymalną długość, a dzięki nim maska lepiej dopasowuje się do twarzy. Wysokiej jakości bawełna zapewnia swobodne oddychanie oraz zapewni delikatną ochronę twarzy.

Produkt można prać w pralce w temperaturze 60 stopni bez obaw o zniszczenie. Wykonane z materiału, który swoją jakością gwarantuje wielokrotne używanie bez utraty formy i właściwości. Produkt jest uniwersalny i można go stosować zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i na co dzień.

Produkt nie posiada certyfikatu CE. Maseczka nie jest wyrobem medycznym oraz środkiem ochrony indywidualnej.

Wiskozowe maseczki na twarz

Wiskozowa maska profilowana, dwuwarstwowa, wielorazowego użytku, z dodatkową kieszonką na filtr. Dowolność zakładanych filtrów sprawi, że dopasujesz maskę do osobistych preferencji lub potrzeb. Oferta dotyczy maseczek oraz wymiennego polipropylenowego filtra. Maska posiada bardzo funkcjonalną kieszonkę na filtr, który możesz wymieniać według swoich potrzeb.

Gumki zakładane na uszy nie wbijają się w ciało, mają optymalną długość, a dzięki nim maska lepiej dopasowuje się do twarzy. Po wyciągnięciu filtra, maseczkę, bez obaw o zniszczenie można prać w pralce w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Wysokiej jakości wiskoza jest przyjemna w dotyku, materiał zapewnia komfort użytkowania i nie podrażnia skóry. Wykonane z materiału, który swoją jakością gwarantuje wielokrotne używanie bez utraty formy i właściwości.

Produkt nie posiada certyfikatu CE. Maseczka nie jest wyrobem medycznym oraz środkiem ochrony indywidualnej. Maski są uniwersalne i można je stosować zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i na co dzień. Przed pierwszym użyciem rekomendujemy wypranie maski.

Bawełniane maseczki na twarz z jonami srebra

Bawełniana, profilowana maseczka na twarz z jonami srebra zapewniająca swobodne oddychanie.

Przeznaczona dla każdego, kto chce zmniejszyć ryzyko wdychania różnego rodzaju cząsteczek znajdujących się w powietrzu.

Materiałem użytym do produkcj i maseczek jest certyfikowana bawełna z jonami srebra które posiadają właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze, a nawet antyalergiczne.

Nieuczulająca, del ikatna, przyjemny w dotyku bawełna z jonami srebra poprawia filtrację powietrza, które wdychasz, dzięki temu możesz czuć się bezpieczniej .

Gumki zakładane na uszy nie wbi jają się w ciało, mają optymalną długość, a dzięki nim maska lepiej dopasowuje się do twarzy.

Wysokiej jakości bawełna z jonami srebra zapewnia swobodne oddychanie oraz wyjątkową filtrację wdychanego powietrza.

Produkt można prać w pralce w temperaturze 60 stopni bez obaw o zniszczenie. Produkt nie posiada certyfikatu CE. Maseczka nie jest wyrobem medycznym oraz środkiem ochrony indywidualnej.

Wykonane z materiału, który swoją jakością gwarantuje wielokrotne używanie bez utraty formy i właściwości.

Produkt jest uniwersalny i można go stosować zarówno w gabinetach kosmetycznych.

Dziecięca wiskozowa maska profilowana

Dziecięca wiskozowa maska profilowana, dwuwarstwowa, wielorazowego użytku. Mniejszy rozmiar maski odpowiednio dopasowuje się do dziecięcej twarzy, dobrze zasłaniając usta i nos

Gumki zakładane na uszy nie wbi jają się w ciało, mają optymalną długość, a dzięki nim maska lepiej dopasowuje się do twarzy. Maseczkę, bez obaw o zniszczenie, można prać w pralce w temperaturze 60 stopni . Produkt nie posiada certyfikatu CE Maseczka nie jest wyrobem medycznym oraz środkiem ochrony indywidualnej.

Wysokiej jakości wiskoza jest przyjemna w dotyku, materiał zapewnia komfort użytkowania i nie podrażnia skóry. Wykonane z materiału, który swoją jakością gwarantuje wielokrotne używanie bez utraty formy i właściwości.

Jednorazowe maseczki na twarz

Maseczki trójwarstwowe

5 szt. /

KUP TERAZ

  • Trójwarstwowa maseczka na twarz, skierowana do osób pragnących zmniejszyć ryzyko wdychania różnego rodzaju cząsteczek znajdujących się w powietrzu
  • Zakrywa usta i nos, pomaga w zachowaniu higieny górnych dróg oddechowych
  • Zapewnia łatwe oddychanie
  • Uszyta z tkaniny PP (polipropylen ) o gramaturze 50g/m2 posiadającej doskonałą filtrację
  • Wykorzystany materiał posiada certyfikat OekoTex
  • Mocowana delikatną gumką zapewniającą wygodę użytkowania i idealne dopasowanie do twarzy
  • Produkt pochodzenia polskiego, jednorazowego użytku
  • Nie zapewnia ochrony przeciwwirusowej i nie posiada certyfikatu CE
  • Niesterylna maseczka Gaia Care, najwyższa jakość materiałów i wykonania

Pamiętaj, że maseczka nie zabezpieczy Cię w pełni. To jeden z elementów higieny, umożliwiający ochronę górnych dróg oddechowych. Nie zapominaj o dodatkowych środkach ostrożności - unikaj zbędnych spotkań, ogranicz wychodzenie z domu. Zadbaj o higienę i znajdź czas na aktywność fizyczną.

Dbaj o aktywność fizyczną i wzmacniaj swoją odporność.

Wykorzystaj ten czas korzystając z praktycznych porad i ćwiczeń w domu. Jeżeli chcesz wybrać się na spacer, jogging, czy też pojeździć na rowerze, pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej odległości.

Unikaj spotkań i wyjść z domu bez potrzeby.

Ogranicz swoje wyjścia do minimum i zachowuj środki ostrożności takie jak: częste mycie rąk, używanie środków dezynfekujących, utrzymanie dystansu między innymi osobami 1,5m.

Pracuj zdalnie jeśli masz taką możliwość.

Ograniczone kontakty między ludźmi zminimalizują ryzyko zarażenia, chroniąc nie tylko siebie ale również najbliższych.

Produkcja

Higiena

Bezpieczeństwo to nasz priorytet. Wdrożyliśmy szczegółowe procedury związane z całodzienną dezynfekcją całego zakładu. Wprowadziliśmy dodatkową przerwę między zmianami, dzięki której ograniczamy kontakty między pracownikami poszczególnych zmian. Pracownicy mają do dyspozycji środki ochronne i dezynfekujące oraz podlegają pomiarowi temperatury ciała.

Praca zmianowa

Wszyscy nasi pracownicy, zarówno produkcyjni jak i biurowi zostali objęci pracą zmianową. Wprowadziliśmy możliwość pracy zdalnej. Dodatkowo wdrożyliśmy obowiązek zachowywania bezpiecznej odległości i ograniczania kontaktów między personelem. Staramy się w jak największym stopniu zapewnić ochronę naszym pracownikom i ich bliskich.

Oznakowanie partii

W dbałości o bezpieczeństwo naszych produktów ograniczyliśmy ilość zdawanej partii produkcyjnej. Liczy ona zaledwie 100 sztuk i jest indywidualnie znakowana. Szczegółowo agregujemy informacje, który zakład i zmiana dostarczyła poszczególne maseczki. Wszystko to, na wypadek ewentualnej konieczności wycofania określonej partii produkcyjnej, w razie poddania któregoś z pracowników kwarantanną lub też podejrzeniem zarażenia wirusem.

Certyfikaty i rekomendacje

Certyfikat OekoTex

Materiał, wykorzystywany do produkcji maseczek posiada certyfikat Oeko - Tex wydawanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry. Jest on zwieńczeniem licznych badań potwierdzających jego skuteczność i bezpieczeństwo zastosowania zarówno w stosunku do ludzi, jak i środowiska.

Szpital Onkologiczny

W zaistniałej sytuacji nie chcieliśmy pozostać bierni. Posiadając doświadczoną kadrę produkcyjną, park maszynowy oraz co najważniejsze - chęci, postanowiliśmy działać. Naszym wyzwaniem było dostarczenie maseczek zgodnych z wymogami placówek zdrowotnych, czyli do tych, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. W dopracowaniu posiadanego pierwowzoru pomogło nam Białostockie Centrum Onkologii. Opiniował je również Szpital Miejski im. PCK w Białymstoku. Wspólnie udało nam się stworzyć maseczkę, która jest zgodna z wymaganiami placówek medycznych oraz pozostałych partnerów zarówno publicznych, jak i prywatnych. Dziękujemy bardzo za okazaną pomoc i chęć współpracy. Przeczytaj artykuł

Do pobrania

Karta produktu

Karta surowca PP

Broszura informacyjna

Kontakt

Obsługa zamówień hurtowych
hurt@gaia.pl

Dane firmy:
Gaia Sp. z o.o. ul. Elewatorska 29, 15-620 Białystok
email: gaia@gaia.pl, tel. 85 66 42 307 fax 85 66 42 306
NIP PL5422438603 REGON 050586395
Kapitał Zakładowy: 1 400 000 zł Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Numer KRS: KRS 0000225494