UE Flag

Stroje kąpielowe GAIA Swim

Postanowiliśmy stworzyć linię strojów kąpielowych, w których każda kobieta będzie, nie tylko wyglądała rewelacyjnie, ale przede wszystkim czuła się bardzo komfortowo.
Dzięki odpowiednio dopasowanemu strojowi kąpielowemu perfekcyjnie podkreślisz swoją figurę.
Wykorzystaliśmy nasze doświadczenie w tworzeniu biustonoszy i zastosowaliśmy bieliźnianą rozmiarówkę, aby lepiej dopasować bikini do biustu. Posiadaczki większego biustu zawsze miały problem z dostępnością odpowiedniego rozmiaru kostiumu kąpielowego, ale my go rozwiązaliśmy!
Biustonosze kąpielowe Gaia, są dostępne w AŻ 35 rozmiarach! A wszystko po to byś nie musiała wybierać "mniejszego zła" i nie musiała się martwić, że Twój biust odsłoni się w najmniej odpowiednim momencie.

Zobacz naszą ofertę strojów kąpielowych i przygotuj się na odpoczynek w słoneczne dni na plaży lub przy basenie. W ofercie posiadamy bikini i stroje jednoczęściowe.

 
 

Nie zapominaj, że jeśli się zalogujesz i zrobisz zakupy na więcej niż 50 zł, dostawę na terenie Polski, otrzymasz za darmo. Zwrot za pośrednictwem paczkomatów InPost również jest darmowy.

Darmowa dostawa dla zalogowanych i zamówieniu minimum 50zł, dla niezalogowanych od 150zł. Oferta ważna do 31-12-2020. Dotyczy wysyłek na terenie Polski.