UE Flag

Zawsze, kiedy oficjalnie prezentujemy nową kolekcję jest to piękne wydarzenie. Kolekcja wiosna-lato jest wyjątkowa, ponieważ niesie ze sobą wiele zmian. Nie tylko w podejściu do bielizny, ale również w odświeżonym designie, konstrukcjach i detalach, które będą definiowały markę Gaia na nowo.

Wiosna i lato to czas przebudzenia, w którym łączą się lekkość, subtelność i świeżość. Najnowsza kolekcja będzie charakteryzowała się pięknymi kolorami, pastelowymi odcieniami i idealnym dopasowaniem. Nie zabraknie subtelnych koronek, delikatnych haftów i kwiatowych wzorów. Pamiętaliśmy również o cudownie kolorowych strojach kąpielowych. Stworzyliśmy wyjątkową, kobiecą, świeżą kolekcję dla wyjątkowych kobiet.

Nowy rok to dla nas wyzwanie, z którym postanowiliśmy zmierzyć się nieco inaczej niż dotychczas. Zmieniamy się dla was, dla wspaniałych kobiet, które dzięki naszej bieliźnie na nowo odnalazły komfort. Chcemy, byście nadal czuły się wspaniale, nosząc bieliznę Gaia. Niezmiennie będziemy dostarczać wam nowe i piękne produkty. Projektując nową kolekcję, skupiliśmy się na kreowaniu odświeżonego wizerunku, nie tylko znanych dobrze konstrukcji, ale również na wprowadzeniu kolejnych. Nasze poprzednie modelki są cudowne i pięknie prezentowały bieliznę, ale chcąc zaakcentować metamorfozy, do współpracy zaprosiliśmy nowe. Skupienie na kreacji pięknej, subtelnej i wręcz romantycznej kolekcji, spowodowało przemyślenia w kierunku odnowienia naszego logo. Zrewitalizowane logo nawiązuje do poprzedniego, jednak jest unowocześnione i odmienione. Forma katalogu znana do tej pory również została poddana transformacji i zamiast klasycznych przekładek postawiliśmy postawić na nowoczesny lookbook. Takie rozwiązanie idealnie pokazuje nowe modele i rewelacyjnie komponuje się z duchem tej kolekcji. Kolejna modyfikacja będzie dotyczyła pudełek, które do tej pory były niebieskie, a w tym roku zmienią swój wygląd. Czy będzie to zaskoczeniem, jeśli powiemy, że to nadal nie koniec przemian?

Bądźcie z nami i obserwujcie nasz rozwój, bo to właśnie dzięki wam i dla was się zmieniamy...

Spodobała Ci się nasza kolekcja?
Jest jeszcze dostępny, a nie chcesz go przegapić?

Wystarczy, że klikniesz serduszko i dopiszesz się do newslettera, my powiadomimy Cię, gdy tylko będzie w sprzedaży. Proste, prawda?