Najlepsze pomysły na letnią bieliznę - GAIA

Bielizna obsypana drobnymi kwiatami, koronkowa i kolorowa. Czasami zalotnie zerknie spod ubrania lub stanie się głównym pomysłem stylizacji. Buduarowy trend wychodzi na ulice a w połączeniu z nieprzemijającym kwiatowym bumem i koktajlem kolorów, tworzy wybuchową mieszankę letnich trendów.

LETNIA ŁĄKA

Haftowane, koronkowe lub drukowane – w kolekcji Gaia kwiatowe wzory rozgościły się na dobre i zobaczycie je w różnych rodzajach biustonoszy – półusztywnianych, miękkich czy z całkowicie usztywnianą miseczką.

BS0571-ECR-E90_0_12Rachel Semi-Soft SS10
BS0568-ECR-C75_0_5Jordana Semi-Soft SS2

Czasami będą wyraziste jak w modelu Jordana, innym razem pastelowe i harmonijnie połączone z błękitem koronkowego wykończenia jak w modelu Rachel. Subtelne kwiatowe printy zobaczycie również na biustonoszu usztywnianym Judie oraz w półusztywnianym modelu Marion. Wyglądają świeżo i dziewczęco, dodając każdej stylizacji lekkości.

BS0583-ECR-K65_0_5Marion Semi-Soft SS2
BS0574-ECR-0Judie

Zachwycą Was w kolekcji dla mam karmiących i uwiodą w kolekcji dla pełniejszych biustów jak w miękkim biustonoszu Karima(rozmiary do miseczki L). Zmysłowo wyglądają uspokojone beżowym lub kremowym tłem a pobudzą kreatywność w nasyconych grantach.

BS0584-ECR-10Model Mama 584

KWIECISTY HAFT

Kwiaty świetnie wyglądają również haftowane na tiulowych czy szyfonowych podkładach, gdzie mogą w pełni pokazać swoją urodę. Przy kobiecych krojach ubrań podkreślających talię i z dekoltem w szpic, który odsłania więcej ciała, świetnie sprawdzi się miękka balkonetka.

Krój nazwany w języku angielskim half-cup z powodu niższej miseczki i ekspozycji górnej części biustu, modeluje piersi w krągłe jabłuszka, jednocześnie mocno unosząc ku górze. Kwiatowe „balkoniki” znajdziecie w kolekcji Gaia w modelu Dakota oraz Liza. Oba proponujemy Wam w rozmiarach: 65 D-J, 70 C-I, 75 B-H, 80 B-G, 85B-F, 90 B-E, 95 B-D.

BS0579-GRE-I65_0_5Dakota Soft SB6

BS0575-ECR-K65_0_3Liza Semi-Soft SS4

KORONKOWY OGRÓD

Koronkowy wzór o dwóch odcieniach beżu i czerni prezentujemy na monochromatycznym tle w miękkich modelach Chantal na średni i pełniejszy biust w linii klasycznych rozmiarów oraz maxi. Jako dekoracyjny element kwiatowy motyw z ażurowymi prześwitami pojawia się także na gładkiej miseczce w modelu Cassandra z push-upem.

 

BS0534-CZB-H65_0_3Chantal Soft S7

BSM534-CZB-K90_0_5Chantal Maxi Soft SMX1

BS0535-CZB-F65_0_4Cassandra M2

Kwiaty, motywy roślinne i nadruki pomieszaliśmy ze sobą, aby stworzyć nowe wzory na letni sezon. Dzięki temu możecie odnaleźć swój własny i niepowtarzalny styl.

Aby obejrzeć aktualną kolekcję GAIA zapraszamy na nasz profil na Facebooku.

← Poprzedni wpis Następny wpis →