III Salon Bielizny w Łodzi - GAIA

Od początku uczestniczymy w łódzkich targach, które są największą imprezą branży bieliźnianej w Polsce. W sobotę 15 października w Centrum Promocji Mody w Łodzi już po raz kolejny spotkamy się z naszymi partnerami handlowymi – hurtowniami i sklepami.


Na stanowisku GAIA zostaną zaprezentowane najnowsze kolekcje bieliźniane, nocne z linii Gaia by Night oraz odzieżowe z linii Vestiva na sezon wiosna/lato 2017.


W targach weźmie udział około 50 wystawców z Polski oraz za granicy. Imprezy towarzyszące skupione będą wokół tematów związanych m.in. z visual merchandesignem, które na przykładzie stylizacji manekinów bieliźnianych oraz prelekcji o strefach sprzedażowych w sklepie przedstawi Sabina Klechowicz z No Idea art. solution. Z najważniejszymi trendami w obszarze mody i bielizny na sezon wiosna/lato 2017 zapozna uczestników gość specjalny – Cecile Vivier-Guerin. Natomiast bestsellerowe propozycje z najnowszych kolekcji marek omówi ekspertka brafittingu Katarzyna Sałata z firmy Dobra Kreacja.


Gala finałowa obejmie m.in. wybór najlepszego butiku w ramach konkursu BRA Wnętrze oraz pokaz kolekcji wystawców na sezon wiosna/lato 2017.
Zapraszamy na nasze stanowisko od godz. 9.00 do godz. 19.00.
Centrum Promocji Mody w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 121


Więcej informacji na stronie www.salon-bielizny.com

← Poprzedni wpis Następny wpis →