Gaia na targach bielizny - GAIA

Już teraz możemy powiedzieć, że III edycja Salonu Bielizny, która odbyła się 15 października w Łodzi w Centrum Promocji Mody należała do najliczniej reprezentowanej zarówno pod względem ilości wystawców, jak i frekwencji odwiedzających. Stanowisko Gaia odwiedziło kilkuset gości, wśród których byli nasi stali klienci oraz nowe salony zainteresowane ofertą bielizny dziennej, nocnej i odzieżowej.
 
Podczas gali finałowej wyłoniono zwycięzców konkursu BRA Wnętrze roku 2016. W kategorii „Wschodząca gwiazda” – dla sklepu działającego krócej niż rok na rynku – wygrał salon bielizny Lejdis z Biskupca pod Olsztynem, w którym jest również dostępna oferta Gaia. Natomiast w kategorii „Legendarny sklep” – dla salonów obecnych na rynku nie mniej niż 10 lat – triumfował sklep Princessa ze Szczecina.
 
Podczas prezentacji brafittingowej nowości i bestsellerów został wyróżniony półusztywniany model Maggie oraz nowa konstrukcja miękkiego biustonosza zmniejszającego piersi – Uma. Podczas pokazu bielizny zaprezentowaliśmy jesienne konstrukcje w modelach półusztywnianych Vivien oraz Keira, a także body o charakterze koszulowym z najnowszej linii Vestiva.
 
Dziękujemy wszystkim klientom za spotkania, wymianę opinii i wszelkie sugestie związane z naszą ofertą, które inspirują nas do ciągłego rozwijania kolekcji.
 

Foto: www.DobraKreacja.pl, www.LaiCoti.pl

 

← Poprzedni wpis Następny wpis →