Gaia na wiosennym Salonie Bielizny w Łodzi - GAIA
W dniu 4 marca 2017 roku odbyła się po raz pierwszy wiosenna edycja Salonu Bielizny w Łodzi. Zaprezentowaliśmy na niej aktualną kolekcję i zapowiedź jesiennych propozycji z linii Intima, Vestiva oraz Gaia by Night.

Inspirowane hasłem „Podróże małe i duże” modele z kolekcji Gaia Intima na przyszły sezon jesienny zachwyciły odwiedzających geometrycznymi motywami, mozaikowym deseniem oraz wielobarwnymi haftami. Już niedługo same się przekonacie, że w przyszłym sezonie jeszcze więcej jest odważnych zestawień kolorów rubinowych, fioletów, granatów, niebieskości, ale także subtelnego przenikania się tych barw.

Brafitterki z salonów bielizny, które bardzo licznie odwiedziły nasze stanowisko, miały również niepowtarzalną okazję bezpośredniej rozmowy z właścicielem marki Gaia – Panem Andrzejem Kuźmickim, podzieleniem się swoimi opiniami z konstruktorkami działu projektowego oraz handlowego.

Podczas pokazu finałowego opartego na motywach dżungli i egzotycznych klimatach afrykańskich, przedstawiliśmy półusztywniany model Martha (SS5) z wiosennej kolekcji oraz koszulkę nocną z linii Gaia by Night.

Sukcesem tego wydarzenia organizowanego przez magazyn branży bieliźniarskiej Modna Bielizna, była niezwykle duża liczba odwiedzających sklepów oraz promocja marek rodzimych i zagranicznych na polskim rynku. Imprezie towarzyszyły liczne prelekcje: dobór kostiumu kąpielowego do sylwetki prowadzony przez Justyną Abramowicz – właścicielkę „Salonu Brafittingu” z Nowego Tomyśla, stylizacja bielizny do sukni ślubnych prowadzony przez Katarzynę Ludwiszewską z olsztyńskiego salonu „Studio Bra – biust świadomie ubrany”, a także seminarium „Brafitting – w służbie zdrowia biustu”, który zrealizowała Katarzyna Sałata z firmy szkoleniowej DobraKreacja.pl

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za spotkanie z marką GAIA i zapraszamy na jesienny Salon Bielizny.

2017-03-04-Salon-Bielizny-Dobra-Kreacja-LaiCoti-344

Foto: Gaia, www.stanikomania.pl, www.DobraKreacja.pl, www.LaiCoti.pl

← Poprzedni wpis Następny wpis →