UE Flag

Stringi

Stringi

Współcześnie stringi nazywane są niezwykle uniwersalnymi, ponadczasowymi i niezwykle kobiecymi majtkami. Jednakże, aby otrzymać to miano, jeszcze kilkadziesiąt lat temu, musiały zderzyć się z krytyką - zwłaszcza konserwatywnej części społeczeństwa. Pierwszy raz pojawiły się w latach 70-tych, dzięki pracy austriackiego projektanta - Gernreichowa, który stworzył je jako... prezent ślubny dla swojej przyjaciółki. Nie trzeba było długo czekać, aby stringi damskie zyskały uznanie i zainteresowanie niemalże wszystkich kobiet. Tak oto, po ponad 50-ciu latach pojawiają się w niemalże każdej, damskiej garderobie.

Jak wyglądają majtki stringi?

Stringi damskie to rodzaj najbardziej wyciętych i najbardziej kusych majtek na rynku. Ich tylna część sprowadzona jest do wąskiego paska materiału - o różnej szerokości - który chowa się między pośladkami. Obecnie stringi wybierane są zarówno ze względów estetycznych - aby nie uwydatniać się pod obcisłą spódnicą lub spodniami – jak i ze względu na komfort noszenia. Kobiety kochają je również za zmysłowe i seksowne wycięcie – będące idealną alternatywą dla zabudowanych fig czy bokserek.

Wygodne i seksowne stringi damskie

Wbrew panującym mitom - stringi damskie są niezwykle wygodne i uniwersalne. O ile pierwotnie były bielizną typowo „sypialnianą” – o tyle dziś, odpowiednio dobrany model, zapewnia komfort zarówno na co dzień, jak i podczas aktywności fizycznych. Dokładnie dobrany krój i rozmiar sprawia, że stringi przepięknie podkreślają pośladki, przy okazji nie odcinając się na linii bioder. Ich kusa forma – wykonana z np. bawełny czy bambusa - to kwintesencja wygody, przewiewności i kobiecości.Oprócz różnorodnych kolorów i materiałów ważne jest, aby wybrać model, który podkreśli Twoją sylwetkę i kobiece krągłości. Wybrać więc możesz zarówno gładkie, bezszwowe majtki stringi, jak i kroje seksowne, które ozdabiają koronki i kokardki. Przyjęło się, że klasyczny, codzienny model stringów bazuje na prostocie i szerszym pasku, który zwęża się w kierunku krocza. Modele kuse i erotyczne bazują na cienkich sznureczkach i koronkowym przodzie. W ten sposób stringi sprawiają, że czujesz się seksownie, wygodnie i kobieco. Każdego dnia, na każda okazję, bez względu na inne, zmienne trendy w branży fashion. Wybierz więc już teraz swój idealny model od GAIA i ciesz się zawsze uniwersalną i przepiękną bielizną!