Loading

Biustonosz Full Cup Charlotte Art. 525

Sprawdź swój rozmiar

Biustonosz Full Cup Charlotte Art. 525


64,90 PLN

 

Kod: BS0525-CZC

Kolekcja: Intimo

Typ: Biustonosz

Kolor Prosty: Czarny, Czerwony

Kolor: Szkocka Kratka

Konstrukcja: Full Cup FC1

Model: 525

Skład: 64% Poliamid, 14% Elastan, 10% Poliester, 9% Bawełna, 3% Poliuretan

Biustonosz
Kolejna nowość w kolekcji firmy GAIA! Niezwykle oryginalny usztywniony biustonosz w szkocką kratkę został wykonany z drukowanego tiulu i ażurowego plenu koronkowego. Bazę miseczki stanowi trójwarstwowa pianka, gdzie wewnętrzna warstwa wyścielona jest 100% bawełną. Konstrukcja biustonosza idealnie zbiera, zaokrągla i podtrzymuje biust. Odcinane plecy wykonano ze sprężystej dzianiny. Do regulacji obwodu służą haftki dwurzędowe z potrójną regulacją zastosowane do większości rozmiarów oraz haftki trzyrzędowe z potrójną regulacją w rozmiarach E95, F90, G85, H80, I75 i J70. Boczne fiszbiny występują we wszystkich obwodach. Ramiączka nieodpinane, występują w trzech szerokościach 12mm, 16mm oraz 18mm, dobrane stosownie do wielkości miseczek i obwodów. Całość uzupełniają delikatne kokardki umieszczone na styku ramiączek i misek oraz na środeczku biustonosza. Dzięki doskonale dobranym surowcom biustonosz idealnie układa się na sylwetce i jest niezwykle wygodny w użytkowaniu.

Szorty
Oryginalne szorty powstały z połączenia tiulu drukowanego we wzór szkockiej kraty z ażurowym koronkowym plenem. Tył majtek stanowi koronkowy plen, który idealnie układa się na pośladkach. Całość uzupełnia duża kokardka umieszczona na tyle majtek.

Figi
Oryginalne figi pełne powstały z połączenia tiulu drukowanego we wzór szkockiej kraty z ażurowym koronkowym plenem. Tył majtek stanowi cieniutka miękka dzianina.