Loading

Biustonosz Full Cup ZARITA Art. 511

Sprawdź swój rozmiar

Biustonosz Full Cup ZARITA Art. 511


Normalna cena: 71,90 PLN

Twoja Cena: 49,90 PLN

 

Kod: BS0511-WAN

Kolekcja: Intimo

Typ: Biustonosz

Kolor Prosty: Ecru

Kolor: Waniliowy Pergamin

Konstrukcja: Full Cup FC1

Model: 511

Skład:

Biustonosz
Elegancki, usztywniony biustonosz, wykonany z połączenia oryginalnej mlecznej koronki o geometrycznym wzorze oraz koronkowego plenu. Bazę miseczki stanowi trójwarstwowa pianka. gdzie wewnętrzna strona miski wyścielona jest 100% bawełną. Konstrukcja biustonosza idealnie zbiera, zaokrągla i podtrzymuje biust. Plecy wykonano ze sprężystej, odpornej na rozciąganie tkaniny. Dla zapewnienia stabilności obwodu plecy składają się z dwóch elementów, z których jeden jest stabilny, a drugi podszyto elastycznym tiulem. Dzięki zastosowanym surowcom biustonosz idealnie układa się na sylwetce i jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Ramiączka nieodpinane, lekko połyskujące, przy łączeniu z miską malutkimi kokardkami. Dwurzędowa haftka ma trójstopniową regulację. Na szczególną uwagę zasługuje nowa technologia szycia bocznych fiszbin (występują od obwodu 80). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientek, które czują dyskomfort z powodu wbijających się w ciało fiszbin zastosowaliśmy nową technologię ich szycia. Polega ona na tym, że zamiast jednego elementu występują dwa, współpracujące ze sobą. Końcówki fiszbin są wszyte w elastyczną taśmę i zachodzą na siebie wewnątrz tunelu. Ponadto są wykonane z cieńszego i bardziej elastycznego tworzywa, co umożliwia idealną ich współpracę z użytkowniczką biustonosza - przy każdym ruchu fiszbiny poruszają się zgodnie z ruchem ciała zachodząc jedna na drugą. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie zagwarantuje jeszcze większy komfort noszenia naszej bielizny.

Figi
Wygodne figi wykonane z połączenia oryginalnej mlecznej koronki o geometrycznym wzorze oraz koronkowego plenu. Dzięki zastosowanym surowcom oraz swojej formie figi idealnie układają się na sylwetce i nie odznaczają się pod obcisłym ubraniem.

Stringi
Wygodne stringi wykonane z połączenia oryginalnej mlecznej koronki o geometrycznym wzorze oraz koronkowego plenu. Dzięki zastosowanym surowcom oraz swojej formie stringi idealnie układają się na sylwetce i nie odznaczają się pod obcisłym ubraniem.