Loading

Biustonosz Semi-Soft Catherine Art. 536

Sprawdź swój rozmiar

Biustonosz Semi-Soft Catherine Art. 536


Normalna cena: 79,90 PLN

Twoja Cena: 54,90 PLN

 

Kod: BS0536-CZA

Kolekcja: Intimo

Typ: Biustonosz

Kolor Prosty: Czarny

Kolor: Koronkowy Antracyt

Konstrukcja: Semi-Soft SS3

Model: 536

Skład: 61% Poliamid, 20% Poliester, 12% Bawełna, 5% Elastan, 2% Poliuretan

Biustonosz
Ten półusztywniany model powstał z połączenia eleganckiego haftu w kolorze czarnym z drukowaną dzianiną o ciekawym wzorze. Górna część misek pokryta jest haftem. W bocznej oraz dolnej części misek zastosowano specjalną piankę usztywniającą, która jest pokryta od wewnątrz 100% bawełną. Konstrukcja ta nadaje piersiom naturalny, zaokrąglony kształt, zapewniając jednocześnie idealne ich podtrzymanie. Dla zapewnienia stabilności obwodu plecy podzielono na dwie części, wykonane ze stabilnej oraz elastycznej dzianiny. Fiszbiny boczne zastosowano od obwodu 80cm. Ramiączka występują w trzech szerokościach 12mm, 15mm, 18mm. W modelu zostały zastosowane haftki dwurzędowe z potrójną regulacją do większości rozmiarów oraz haftki trzyrzędowe z potrójną regulacją do rozmiarów E95, F90, G85, H80, I75, J70, K65. Całość uzupełniają drobne kokardki umieszczone na styku ramiączek i misek. Model ten prezentuje się niezwykle efektownie.
Figi
Figi o klasycznym kroju wykonane są z połączenia drukowanej dzianiny z elementami eleganckiego haftu i tiulu elastycznego w kolorze czarnym. Tył majtek stanowi miękka dzianina. Przód ozdabia drobna kokardka.
Figi brazilian
Figi typu brazilian wykonane są z połączenia drukowanej dzianiny z elementami eleganckiego haftu i tiulu elastycznego w kolorze czarnym. Tył majtek wykonany jest z tiulu elastycznego. Przód ozdabia drobna kokardka.