Loading

Biustonosz Semi-Soft Fabiennie Art. 533

Sprawdź swój rozmiar

Biustonosz Semi-Soft Fabiennie Art. 533


Normalna cena: 77,90 PLN

Twoja Cena: 49,90 PLN

 

Kod: BS0533-SZC

Kolekcja: Intimo

Typ: Biustonosz

Kolor Prosty: Szary

Kolor: Kwiatowy Łańcuszek

Konstrukcja: Semi-Soft SS11

Model: 533

Skład: 51% Poliamid, 20% Poliester, 16% Bawełna, 11% Elastan, 2% Poliuretan

Biustonosz
Ten elegancki półusztywniany biustonosz został wykonany z subtelnej ażurowej koronki w kolorze czarnym połączonej z drukowana dzianiną na dolnej misce. Na szczególną uwagę zasługuje podwyższana konstrukcja (dolna część miseczki zakrywa sutek), która zbiera biust do środka i zaokrągla go. Środeczek dokładnie przylega do mostka. Dla zapewnienia stabilności obwodu plecy zostały wykonane ze sprężystej, odpornej na rozciąganie lycry. Doły miseczek wykonane są z trójwarstwowej pianki wyścielonej wewnątrz 100% bawełną. Ramiączka występują w trzech szerokościach 12mm, 15mm oraz 20mm. W modelu zostały zastosowane haftki dwurzędowe z potrójną regulacją do większości rozmiarów oraz haftki trzyrzędowe z potrójną regulacja do rozmiarów E95, F90, G85, H80, I75, J70, 65K). Całość uzupełniają delikatne kokardki umieszczone na styku ramiączek i misek. Na szczególną uwagę zasługuje nowa technologia szycia bocznych fiszbin (występują one we wszystkich obwodach). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, które czują dyskomfort z powodu uwierających fiszbin, zastosowaliśmy nową technologię ich szycia. Polega ona na tym, że zamiast jednego elementu występują dwa, współpracujące ze sobą. Końcówki fiszbin wszyte są w elastyczną taśmę i zachodzą na siebie wewnątrz tunelu. Ponadto wykonane są z cieńszego i bardziej elastycznego tworzywa, co umożliwia idealną ich współpracę z użytkowniczką biustonosza – przy każdym ruchu fiszbiny poruszają się zgodnie z ruchem ciała zachodząc jedna na drugą. Mamy nadzieję, ze takie rozwiązanie zagwarantuje jeszcze większy komfort noszenia naszej bielizny.

Figi
Eleganckie figi wykonane są z połączenia elementów ażurowej koronki w kolorze czarnym i drukowanej dzianiny. Tył majtek wykonany jest z miękkiej dzianiny w kolorze czarnym. Nogawki i pas obszyto delikatną koronką, która nadaje całości uroku.

Figi brazilian
Eleganckie figi typu brazilian wykonane są z połączenia elementów ażurowej koronki w kolorze czarnym i drukowanej dzianiny. Tył majtek wykonany jest z miękkiej dzianiny w kolorze czarnym. Nogawki i pas obszyto delikatną koronką, która nadaje całości uroku.