Loading

Biustonosz Semi-Soft LUCIA Art. 494

Sprawdź swój rozmiar

Biustonosz Semi-Soft LUCIA Art. 494


 

Kod: BS0494-PER

Kolekcja: Intimo

Typ: Biustonosz

Kolor Prosty: Beżowy

Kolor: Jedwabna Perła

Konstrukcja: Semi-Soft SS1

Model: 494

Skład: 43% Poliamid, 30% Poliester, 16% Bawełna, 7% Elastan, 4% Poliuretan

Biustonosz
Ten elegancki półusztywniany biustonosz został wykonany z delikatnej połyskującej mikrofibry w kolorze perłowym połączonej z subtelną koronką w tym samym kolorze. Na szczególną uwagę zasługuje podwyższana konstrukcja (dolna część miseczki zakrywa sutek), która zbiera biust do środka i zaokrągla go. Środeczek dokładnie przylega do mostka. Dla zapewnienia stabilności obwodu plecy składają się z dwóch elementów, z których jeden jest stabilny, a drugi wykonano mikrofibry. Doły miseczek wykonane są z trójwarstwowej pianki wyścielonej wewnątrz 100% bawełną. Ramiączka ozdobione na krawędziach delikatnym wzorem występują w czterech szerokościach 12mm, 15mm, 18mm oraz 25mm (w rozmiarach E95,F90, G85, I75, J 70, K65). Ich wysoka jakość zapewnia odporność na deformację i rozciąganie. W modelu zostały zastosowane haftki dwurzędowe z potrójną regulacją do większości rozmiarów oraz haftki trzyrzędowe z potrójną regulacja do rozmiarów E95, F90, G85, H80, I75, J70, K65. Całość uzupełniają delikatne kokardki umieszczone na styku ramiączek i misek. Na szczególną uwagę zasługuje nowa technologia szycia bocznych fiszbin (występują one we wszystkich obwodach). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, które czują dyskomfort z powodu uwierających fiszbin, zastosowaliśmy nową technologię ich szycia. Polega ona na tym, że zamiast jednego elementu występują dwa, współpracujące ze sobą. Końcówki fiszbin wszyte są w elastyczną taśmę i zachodzą na siebie wewnątrz tunelu. Ponadto wykonane są z cieńszego i bardziej elastycznego tworzywa, co umożliwia idealną ich współpracę z użytkowniczką biustonosza – przy każdym ruchu fiszbiny poruszają się zgodnie z ruchem ciała zachodząc jedna na drugą. Mamy nadzieję, ze takie rozwiązanie zagwarantuje jeszcze większy komfort noszenia naszej bielizny.

Figi
Wygodne figi typu brazylian wykonane są z połączenia miękkiej połyskującej mikrofibry w kolorze perłowym i subtelnej koronki w tym samym kolorze. Śliczna kokardka umieszczona na środku dodaje dodatkowego uroku.

Szorty
Wygodne szorty wykonane są z połączenia miękkiej połyskującej mikrofibry w kolorze perłowym i subtelnej koronki w tym samym kolorze. Śliczna kokardka umieszczona na środku dodaje dodatkowego uroku.