plenfrde
logo EU
bielizna
bielizna
Strategia wzornicza

Realizacja strategii wzorniczej gwarancją budowy silnej i rozpoznawalnej marki przedsiębiorstwa Gaia

„GAIA” Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, 15-111, Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 6. Uzyskała wsparcie z Funduszy Europejskich na projekt nr POPW.01.04.00-20-0007/18 pn. „Realizacja strategii wzorniczej gwarancją budowy silnej i rozpoznawalnej marki przedsiębiorstwa Gaia” CZYTAJ DALEJ...

Producent bielizny damskiej GAIA

Biustonosze Gaia gwarantują pełen komfort użytkowania oraz podkreślają kobiecość. Do kompletu dobierz figi, stringi lub szorty. Wykorzystane przy produkcji tej kolekcji niepowtarzalne hafty i koronki oraz oryginalne, delikatne dzianiny pozwoliły nam stworzyć idealną bieliznę damską. Bielizna GAIA tworzona jest z myślą o kobietach ceniących wygodę i tradycyjne wzornictwo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, produkujemy bieliznę w szerokiej gamie rozmiarów, co powinno zadowolić wszystkie Panie. Szczególnie kobiety o dużych biustach będą usatysfakcjonowane ofertą biustonoszy wykonanych ręcznie. Mogą one bowiem zaopatrzyć się w ładną i seksowną bieliznę w odpowiednim dla nich rozmiarze.

Odzież z kolekcji Vestiva to komfortowe body i bawełniane koszulki, wszystkie wykonane z wysokiej jakości materiałów i uwzględniające najnowsze trendy w modzie. Sprawdź najnowsze bluzki!

Zainspirowani bursztynem stworzyliśmy unikatową linię bielizny nocnej GaiaByNight. Bawełniane koszule nocne zapewniają najwyższy komfort snu. Nasze piżamy idealnie dopasowują się do ciała. Poznaj naszą kolekcję GaiaByNight.