UE Flag

Dobór biustonosza nie jest taki trudny!

Dobrze dobrany biustonosz jest gwarancją nie tylko komfortu, ale też zdrowia. Źle dobrany biustonosz potrafi zaszkodzić bardziej, niż może się wydawać. Ból pleców, wżynające się ramiączka, uwierający środek biustonosza, to wszystko świadczy o tym, że twój biustonosz jest źle dobrany. Boisz się schylić, szybciej ruszyć, podskoczyć, bo nie chcesz, aby piersi wypadły z biustonosza, to niszczy poczucie komfortu. Wiemy, że ciężko w to uwierzyć, jednak jest na to sposób. Semi- soft, kopa, full-cup kto by się w tym połapał… W tym artykule wyjaśnimy który typ biustonosza będzie idealny dla Ciebie.

SEMI-SOFT

SEMI-SOFT dedykowany Paniom o biustach średnich i dużych, polecany szczególnie dla Pań z asymetrią piersi. Nadaje naturalny kształt, chętnie wybierany przez kobiety chcące nadać lekkości sylwetce. Czym jest Semi-soft? Półusztywniany typ biustonosza, w którym dół miski jest usztywniony (pianką lub cieniutką gąbką), a góra wykonana jest z miękkiego materiału najczęściej z koronki, haftu lub siateczki. Jest to konstrukcja solidnie podtrzymująca i modelująca piersi. Od środka, w części usztywnianej podszycie z delikatnej bawełny co daje poczucie komfortu przy codziennym użytkowaniu.

KOPA

KOPA czyli modele, których miseczki są formowane termicznie z lekkiej, gładkiej pianki. Nie posiadają one żadnych szwów ani cięć, ładnie zbierają piersi, delikatnie je podnoszą i sprawiają wrażenie, że biust jest pełniejszy. Od wewnętrznej strony misek, biustonosz bardzo delikatny w dotyku, nie drażni skóry.Właściwości tego typu biustonoszy usatysfakcjonują przede wszystkim panie o średniej wielkości piersiach, jak również o większym, ale nieco mniej pełnym biuście. To doskonała propozycja dla pań stawiających na eleganckie stylizacje, wolne od nieestetycznych wytłoczeń. Niewidoczna bielizna cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród kobiet, które często noszą sukienki lub bluzki z cienkiego materiału.

FULL-CUP

FULL-CUP są to biustonosze, w których miseczki w całości są wykonane z materiału usztywnionego, lecz nie należy mylić ich z push upami, nie posiadają one grubych gąbek w dolnej części miseczki. Usztywnienie jest wykonane z cienkiej pianki lub gąbki. Od środka wyściełane są miękką bawełną przyjazną dla wrażliwej skóry. W pełni usztywniane modele są dość mocno zabudowane. Na dolnej misce występuje pionowe cięcie. Wysoki środek przylega do mostka. Polecany dla Pań ceniących sobie wygodę na co dzień oraz tym którym zależy na dokładnym podtrzymaniu niezależnie od sytuacji.

SOFT

SOFT pasuje do każdej sylwetki i każdego kształtu piersi, jednak rozmiar musi być dobrze dobrany. Staniki te są wykonane z różnych materiałów: miękkich dzianin, koronek i haftów bardziej lub mniej przeźroczystych, nie posiadają żadnego usztywnienia z pianki. Mogą być traktowane jako sportowe, ale występują też bardzo kuszące i uwodzicielskie. Wygodne w codziennym użytkowaniu, doskonałe do zadań specjalnych.